2004 yılında kurulan ve kurulduğu günden itibaren de kalite politikasından taviz vermeden, ilk günkü heyecan ve engin deneyimleriyle yoluna devam eden Boges güvenlik , ülkemizde marka değeri oluşturmuş, dünyada da ise ismini duyurmuş güvenlik ve alarm sistemleri sağlıyor.

15 yılı geçen ticari başarısı ve milyonlarca mutlu müşterisiyle günden güne büyüyerek yoluna devam eden Boges Güvenlik Sistemleri, geniş AR-GE ekipleri, donanımlı üretim alanları, kaliteli pazarlama ekipleri ve satış sonrası teknik desteğiyle %100 oranında memnuniyet sağlıyor.

Sektördeki lider ve öncü firmalardan olan Boges güvenlik , öncelikle çağın teknolojisinin yakalanmasında ısrarcı çalışmalar yapıyor. Dünyada duyulan ve uygulanan tüm teknolojik gelişmeleri ülkemize getiren ve ilk uygulayıcılarından olan Boges, güvenlik sistemleri alanında müşterilerinin en rahat edeceği cihazları sunuyor.

 Vizyonumuz

Dünya standardında ekonomik ve çevreye duyarlı hizmetler sunmak; Bu hizmetlerin sağlanması için fiziksel alt yapı, çalışma ortamı ve donanım, bilgi, beceri, yöntem ve deneyimlerimizle özgün çözümler ile rekabet başarısında köprü olmaktır.

Misyonumuz

Türkiye Güvenlik sektöründe lider olmayı, bu amaçla teknolojik gelişmeler de dahil olmak üzere her türlü gelişimi ve değişimi takip etmeyi ve hızla tüm hizmet alanlarımıza aktarmayı, müşterilerimizin memnuniyeti ve tam tatminini gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindik.